(…) czasami największym darem jest gotowość do odłożenia na bok własnych problemów i otwarcie serca na drugiego człowieka,
wysłuchanie go i pochylenie się nad jego cierpieniem.
w Międzynarodowym Dniu Pielęgniarek i Położnych cała społeczność Szkoły składa Państwu życzenia
W marcu rozpoczęliśmy projekt pn. „DAJEMY SKRZYDŁA- Wyposażenie słuchaczy Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu w dodatkowe umiejętności zawodowe, poszerzenie posiadanych oraz zdobycie nowych kwalifikacji w obszarze kształcenia zawodowego”
Realizacja projektu jest odpowiedzią na zdiagnozowaną sytuację na lokalnym i regionalnym rynku pracy w zawodach, w których szkoła przygotowuje przyszłych pracowników. Projekt powstał we współpracy z pracodawcami zarówno lokalnymi, jak i zagranicznymi w celu sprecyzowania obecnych wyzwań i wymagań w rozwijających się sektorach.