..:: medyk-elblag ::..

W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego 2019/2020 Miejskie Centrum Wolontariatu organizuje akcję „Pierwszy dzwonek", która ma na celu wsparcie dzieci i młodzieży z placówek tj.: Socjalizacyjna Całodobowa Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Elblągu, Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Elblągu oraz Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Orle Gniazdo" w Marwicy.   

Znając ich zapotrzebowanie pragniemy zebrać artykuły szkolne, które przydadzą się nie tylko na początku, ale również i w ciągu całego roku szkolnego. Między innymi, zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie naszej akcji w formie rzeczowej. Najpotrzebniejsze są:

-zeszyty wszystkie rodzaje,

-kredki, pisaki, ołówki, pióra, długopisy

-bloki rysunkowe, techniczne, kolorowe,

-gumki, temperówki, papier xero,

-piórniki, plecaki, śniadaniówki

oraz wszelkie inne artykuły szkolne.

 

Liczymy na Państwa życzliwość oraz pozytywne rozpatrzenie naszej prośby, za co z góry dziękujemy.

Akcja związana ze zbiórką artykułów szkolnych potrwa do 18 września 2019 r.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod nr telefonu: 55 235 18 85, bądź e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zebrane artykuły można przynosić do naszego biura znajdującego się przy ul. Związku Jaszczurczego 17 pok. 26, od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani włączeniem się do akcji prosimy o kontakt w celu potwierdzenia.

W zeszłym roku akcja „Pierwszy dzwonek" zakończyła się wspaniale, zaskoczyła wszystkich ilość placówek, osób indywidualnych, które włączyły się w zbiórkę, mamy nadzieję że i tym razem możemy liczyć na siłę waszej pomocy 😉

 

Pozdrawiam
Laura Mickiewicz
______________________________________________

Miejskie Centrum Wolontariatu w Elblągu 
ul. Związku Jaszczurczego 17/26, 82-300 Elbląg
tel.+48 55 235 18 85
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.facebook.com/rcwelblag