Filtr
  • Wolne miejsca po rekrutacji

    W wyniku przeprowadzonego postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2016/2017
    są jeszcze wolne miejsca na wszystkich kierunkach kształcenia. Rozpoczęto postępowanie uzupełniające.

    Nie czekaj! Zapisz się już dziś!

    Kierunki kształcenia w roku szkolnym 2016/2017

    Zawód Cykl kształcenia  lata nauki  Forma kształcenia Uwagi

    Wolne miejsca

    Dzienny Wieczorowy Zaoczny Kurs*
    ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA 1 rok  X X       9/9
    HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA 2 lata X         8/8
    OPIEKUN MEDYCZNY 1 rok X X X     15/30/21
    TECHNIK OCHRONY FIZYCZNEJ OSÓB I MIENIA 2 lata X         10
    OPIEKUNKA DZIECIĘCA 2 lata X X       15/26
    TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH 2 lata X X X     1/17
    TECHNIK FARMACEUTYCZNY 2 lata X         2
    TECHNIK MASAŻYSTA 2 lata X X       18/3
    TERAPEUTA ZAJĘCIOWY 2 lata X       Innowacja pedagogiczna
    TECHNIK STERYLIZACJI MEDYCZNEJ 1 rok X X X     15/30/24
    OPIEKUNKA ŚRODOWISKOWA 1 rok X X X     15/30/30
    TECHNIK ELEKTRORADIOLOG 2,5 roku X         11
    FLORYSTA 1 rok X X X     15/30/25

     

  • Egzaminy poprawkowe i w terminie dodatkowym 2015/2016

    Egzaminy poprawkowe i w terminie dodatkowym

    WTOREK -23.08.2016r.

    godz. 9 00 - Asystentka Stomatologiczna – Metody i techniki pracy asystentki stomatologicznej 

    Joanna Świercz

    Aldona Czurakowska

    Monika Biedrzycka

    ŚRODA -24.08.2016r.

    godz. 9 00 - Asystentka Stomatologiczna – Pracownia metod i technik pracy asystentki stomatologicznej oraz Rozpoznawanie chorób jamy ustnej

    Joanna Świercz

    Aldona Czurakowska

    Monika Biedrzycka

    godz. 9 00 - TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH – Pracownia fizykoterapii

    Iwona Kulczyńska

    Luiza Zelek

    Sylwia Zaborowska

    godz. 11 00 - Opiekunka Dziecięca– Zaspakajanie potrzeb dziecka zdrowego, chorego i niepełnosprawnego oraz Terapia Zajęciowa –Analizowanie budowy i funkcji człowieka zdrowego

    Joanna Świercz

    Luiza Zelek

    Iwona Kulczyńska

    godz. 11 00 - Florysta – Opracowywanie dokumentacji projektowej

    Bożena Konkol

    Agnieszka Szlak

    Monika Strzelec

    CZWARTEK -25.08.2016r.

    godz. 9 00 - TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH – Pracownia kosmetyki

    Iwona Kulczyńska

    Janina Adrian –Podgórska

    Luiza Zelek

    godz. 11 00 - Florysta – Organizowanie stanowiska pracy

    Bożena Konkol

    Agnieszka Szlak

    Monika Strzelec

    godz. 12 30 - Opiekunka Dziecięca– Stymulowanie rozwoju dziecka

    Iwona Kulczyńska

    Marta Ulanowska

    Marta Słoniecka-Piotrowska

    PIĄTEK -26.08.2016r.

    godz. 9 00 - Asystentka Stomatologiczna – Farmakologia –

    Marioletta Borkowska

    Aldona Czurakowska

    Monika Biedrzycka

    godz. 9 00 - TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH – Kosmetologia –kl II i kl. I

    Iwona Kulczyńska

    Janina Adrian –Podgórska

    Sylwia Zaborowska

    godz. 11 00 - Opiekunka Dziecięca– Pielęgnowanie dziecka zdrowego, chorego i niepełnosprawnego oraz Terapia Zajęciowa –Prowadzenie działań profilaktycznych i promocji zdrowia

    Joanna Świercz

    Grażyna Prokutat

    Marioletta Borkowska

    godz. 11 00 - Florysta – Wykonywanie kompozycji florystycznych

    Bożena Konkol

    Agnieszka Szlak

    Monika Strzelec

Jesteś tutaj: Strona startowa