Filtr
 • Terapii Zajęciowej wystawa prac plastycznych

  dsc0584922 czerwca uczniowie drugiej klasy Terapii Zajęciowej zapraszają na otwarcie wystawy prac plastycznych. W zawodzie terapeuty– ważne jest uchwycenie celowości pracy, która skierowana jest do człowieka i jego środowiska, w szczególności do osób z różnego rodzaju niepełnosprawnościami, do seniorów czy grup dysfunkcyjnych, dlatego ważna jest umiejętność pracy wieloma metodami i technikami ze szczególnym uwzględnieniem tych aktywizujących, które uczniowie poznają podczas dwóch lat nauki. Uczą się także samodzielnego tworzenia prac w różnych materiałach plastycznych.

  Podczas wystawy zaprezentowane zostaną prace, które powstały przy wykorzystaniu różnorodnych materiałów i przy użyciu różnych technik plastycznych. Będą to prace w drewnie i szkle, malowane tkaniny, wiklina papierowa, techniki dziewiarskie, wyplatanie na dłoniach i palcach, malarstwo na płótnie i szkle, filcowanie, techniki papieru.

  Autorzy prac to:, Ramona Bocian, Małgorzata Peret, Danuta Lis, Aleksandra Błaszczyk, Sabina Gadzała, Paula Rocławska, Milena Kijewska, Justyna Buszka, Grażyna Madajewska, Agnieszka Kubińska, Rafał Adamczyk

 • Rekrutacja lato 2016/2017

 • Nabór na rok szkolny 2016/2017 na kierunki Asystentka stomatologiczna oraz Opiekunka dziecięca.

  W związku z opublikowaniem przez Ministerstwo Edukacji Narodowej rozporządzenia zmieniającego rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie klasyfikacji zawodów szkolnictwa zawodowego (Dz.U. 2016 poz. 695)
  Szkoła Policealna im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu prowadzi nabór na rok szkolny 2016/2017 na kierunki Asystentka stomatologiczna oraz Opiekunka dziecięca.

  Nie czekaj! Zapisz się już dziś!

Jesteś tutaj: Strona startowa