Strona startowa

Promocja Medyka w Zespole Szkół w Pasłęku

img 4402Dnia 21.03.2017r. uczniowie naszej szkoły zagościli w Zespole Szkół w Pasłęku przedstawiając ofertę edukacyjną naszej szkoły pod opieką p. M. Strzelec, p. S. Zaborowskiej i p. A Ludwiczaka.

Uczniowie kierunku Technik Masażysta wykonali masaż karku osobom zainteresowanym, uczennice kierunku Higienistka Stomatologiczna zaprezentowały zasady właściwej higieny jamy ustnej natomiast uczennice kierunku Technik Usług Kosmetycznych wykonały pokaz zabiegu pielęgnacyjnego twarzy oraz wykonały dla osób chętnych masaż twarzy. Kierunki Florysta i Terapia Zajęciowa przestawiły wystawkę prac wykonanych przez uczniów.

Spędziliśmy pierwszy Dzień Wiosny w miłej i sympatycznej atmosferze dzieląc się wiedzą
i pokazaniem naszych umiejętności zapraszamy do galerii zdjęć…

Jesteś tutaj: Strona startowa Strona startowa Promocja Medyka w Zespole Szkół w Pasłęku